Referencje

"Podczas długoletniej współpracy z moją kancelarią Pan Mecenas Wojciech Wziętek dał się poznać jako prawnik posiadający ugruntowaną wiedzę z zakresu prawa cywilnego oraz postępowania sądowego. Pan Mecenas Wziętek prowadził i nadzorował ponad dwa tysiące postępowań sądowych zawsze wykazując się sumiennością, analityczną wiedzą i umiejętnością wskazania najkorzystniejszych dla klientów rozwiązań. Wielokrotnie klienci kancelarii wyrażali zadowolenie zarówno z merytorycznej wiedzy Pana Mecenasa jak i z jego cech osobistych. Pan Mecenas Wziętek jest osobą zrównoważoną, o wysokim poziomie kultury osobistej i licznych zainteresowaniach poza pracą, co daje mu również możliwość szerszego spojrzenia na sprawy klientów".
Dariusz Grycner
Radca Prawny


"W ciągu siedmiu lat współpracy, Radca Prawny Wojciech Wziętek dał się poznać jako rzetelny, profesjonalny prawnik, potrafiący zawiłe problemy prawne przedstawić w przystępny sposób. Na uznanie zasługują jego zaangażowanie i skuteczność w prowadzeniu spraw naszej Spółki. Polecam tego prawnika".
Maciej Mikołajewski
Członek Zarządu LMT Boehlerit Polska sp. z o. o. w Złotnikach


"Niniejszym chciałbym zarekomendować Radcę Prawnego Wojciecha Wziętka jako rzetelnego prawnika. W ciągu kilku lat współpracy Mec. Wziętek z zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie zajmował się naszymi sprawami".
Andrzej Niezgoda
Prezes Zarządu Via Cargo S.A. w Warszawie


"Polecam Mec. Wojciecha Wziętka jako w pełni profesjonalnego prawnika. W toku naszej współpracy zawsze można było liczyć na jego szybkie, rzetelne i skuteczne działanie".
Ewa Mikołajewska
Prezes Zarządu BiM sp. z o. o. w Przeźmierowie