O kancelarii

Ciągle zmieniające się przepisy i mnogość możliwych interpretacji sprawiają, że w świecie prawa łatwo się zgubić. By nie stracić gruntu pod nogami stale uzupełniasz swoją wiedzę, starasz się być ciągle na bieżąco. A przecież masz swoje zajęcia, swoją pracę, firmę, rodzinę, zainteresowania. Szanuję Twój czas, a prawo to moja specjalność. Jeśli potrzebujesz kompetentnego doradcy, traktującego Twoje sprawy poważnie i indywidualnie, serdecznie zapraszam do mojej Kancelarii.

Jestem absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbyłem aplikację sądową zakończoną zdanym w 2005 roku egzaminem sędziowskim. Od 2006 roku wykonuję zawód radcy prawnego. Do maja 2013 roku współpracowałem z jedną z poznańskich kancelarii radcowskich. W ramach tej współpracy zajmowałem się mi.in. bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych oraz windykacją wierzytelności dużej grupy medialnej (sporządzanie pism procesowych, reprezentacja w postępowaniach sądowych i egzekucyjnych).

Prowadziłem sprawy sądowe o dużym stopniu skomplikowania pod względem prawnym jak i faktycznym, o znacznych wartościach przedmiotu sporu. Posiadam również doświadczenie w zakresie prawa upadłościowego (prowadzenie postępowań o pozbawienie prawa do prowadzenia działalności gospodarczej, zgłaszanie wierzytelności, reprezentacja Klientów w sprawach upadłościowych).

Świadczę również pomoc prawną dla osób fizycznych niebędących przedsiębiorcami w sprawach z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego i rzeczowego.